Onze Dirk, man van Fabienne, rescue-dad van vele viervoeters, ACE|SHIN penningmeester, en nog zoveel meer … is vandaag 20-04-2023 heen gegaan.
Wat zullen er veel viervoeters hem opwachten bij de regenboogbrug, want samen met zijn Fabienne hebben ze meer dan de helft van hun huwelijksjaren gewijd aan het redden van tienduizenden viervoeters.
Tot op het laatst heeft Dirk zich zorgen gemaakt om hun refugio, de toekomst hiervan, en heeft hij vanuit één van zijn rollen als penningmeester getracht elke transactie of donatie zo goed en persoonlijk mogelijke opvolging te geven.
Daarom bieden wij ter ere van hem de mogelijkheid aan een woordelijke (onder het donatieformulier) en/of financiële pootafdruk achter te laten.
RIP Dirk! Je wordt nu al gemist. De wereld verloor vandaag een engel en de hemel heeft er één bij.
REEDS ONLINE GEDONEERD: € 12.415,00

Aan Fabienne, de ganse familie en de vrijwilligers die nauw met Dirk betrokken waren..
Mijn hart gaat uit naar jullie allen bij het verlies van deze mooie ziel! Dit doet iets met een mens.
Laat ons glimlachen bij de herinneringen en de mooie momenten koesteren van toen hij hier nog lijfelijk aanwezig was. Dirk zou het waarschijnlijk zo gewild hebben. Hij blijft dan ook de refugio volgen vanop zijn wolkje. We kunnen allen leren uit jullie relatie die zoveel ups en downs overwonnen heeft. Ook mogen we Dirk hierboven niet ontgoochelen, dus de boodschap is dat wij met zijn allen ons dubbel inzetten, uit dankbaarheid voor zijn mooie werk, samen met zijn zielsmaatje Fabienne en vrijwilligers, voor de Spaanse diertjes! RESPECT!!! Fabienne, WE ALL LOVE YOU en we willen jou verder steunen; ieder op zijn/haar manier volgens onze mogelijkheden!!!
HƩƩl veel liefs en een liefdevolle, warme knuffel.
Please accept my condolences and sympathy I Just heard about Derrick passing. I considered him a friend and a good person
Ace FANI en haar baasje hebben dit weekend op het Hondenfestival samen een mooie donatie achtergelaten voor de spaarpot en geeft hierbij nog een virtuele knuffel aan Tante Fabienne. Hopelijk kan Ace FANI haar persoonlijk nog eens een dikke knuffel geven om haar te troosten …
Deepest Condolences. There should be more people in this world like your husband. You both do amazing work and show unconditional love for our four legged friends xx
Lieve Fabienne, hopelijk brengt de tijd straks wat rust in je gedachten en kunnen mooie herinneringen de pijn van dit zware verlies van Dirk verzachten. In gedachten zijn we vrijdag om 11u bij jou. Veel sterkte en dikke knuffels, Palma, Jasper, Chardo, Sammeke en Krisje
Lieve Fabienne,
Gecondoleerd met uw verlies. Dirk was een geweldig persoon die we nooit zullen vergeten ! Ik hoop dat de mooie herinneringen de pijn mettertijd kunnen verzachten… Mijn hart en gedachten zijn bij jullie en er zal zeker een kaarsje branden vrijdag om 11u. xxx
Regine Cuvelier
Een fijne mens..veel te vroeg van ons heen gegaan..Slaap zacht Dirk..
Wij zullen zoveel mogelijk je Fabbeke en de hondjes bijstaan.
Heel veel moed Fabienne…Tot snel
Bert en viv
Heel veel sterkte. We zijn zo machteloos. Maar hoop wel dat je dit zware verlies kunt dragen. Sterkte in ieder geval. We denken aan jullie. Belia louwrier en Basje (Ace 10509).
Lieve Fabiƫnne,
Een mooi mens is heengegaan.
De leegte die Dirk achterlaat, is niet met woorden te vullen. Wij wensen jouw veel kracht toe om dit verlies te verwerken.
Mark & Paula & de viervoeters
Lieve Fabienne en team Spanje, wat een immens verdriet en gemis.. Het zal vreemd voelen, de refugio zonder Dirk zijn grapjes, anekdotes en het lekkers op zijn bureau.
We zullen hem altijd herinneren als een hele lieve zorgzame man, met een enorm groot dierenhart. Extra veel koken zodat er in ieder geval genoeg was om de hondjes ook nog wat geven.
We wensen jullie heel veel sterkte en zijn in gedachten bij jullie.
Dikke knuffel van Rein en Inez, en pootjes van onze Ace hondenkindjes Kino, Tessy en Bram (bij jullie in opvang ‘Kolonel’)